Online Aidat Ödeme

2024 yılı aidatımız ;
Yönetim Kurulu kararı ile şartlar gereği 1.500 TL, Üniversite eğitimlerine devam eden genç mezunlarımız için ise 250 TL olarak kararlaştırılmıştır.
Desteğiniz için teşekkür ederiz.
TAC Mezunlar Derneği

Bu bölümde TAC Mezunlar Derneği ile ilgili bütün ödemelerinizi kredi kartınızı kullanarak aşağıdaki form yardımı ile güvenle yapabilirsiniz.

Lütfen ödeme formundaki açıklama alanına ödeme ile ilgili bilgilerinizi giriniz. Ör. 2024 aidatı, XX donemi tuğla parası, bağış vb.

“Yeni ödeme” formunu doldurduğunuzda Garanti Bankası Güvenli Ortak Ödeme Sayfası’na erişecek ve bankaya ait sayfadan kişisel kredi kartınızı (Garanti Bankasına ait olması tercih sebebidir.) kullanarak aidatlarınızı ödeyebileceksiniz. Ödeme Yaptığınız kredi kartının son dört rakamını bildirirseniz takip edilmesi açısından çok kolaylık sağlayacaktır.

Açılacak Garanti Bankası Sanal POS sayfasında aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterlidir, sayfada bu bölümde belirlediğiniz ödeme tutarın otomatik olarak ödemesi yapılacaktır.

  Kredi Kartı Sahibi: Kredi kartı ön yüzünde yazildığı şekilde ad soyad.

  Kredi Kartı Numarası: Kredi kartı ön yüzünde yazılı olan 16 haneli sayı.

  Güvenlik Kodu / CVV2: Kredi kartı arka yüzünde yazılı olan 3 haneli sayı.

  Son Kullanma Tarihi: Kredi kartı ön yüzünde yazılı olan 2 haneli ay/yıl sayıları.

  Ödeme Yapılan Firma:Otomatik alarak TAC Mezunlar Derneği şeklinde gelecektir.

  Tutar: Otomatik olarak bu formda girdiğiniz tutar gelecektir. Lütfen doğruluğunu bir kez daha kontrol ederek onay veriniz.

  İşlem Tipi: Otomatik olarak “Nakit” şeklinde gelecektir.