PROJELERİMİZ

Tarsus Amerikan Koleji Mezunlar Derneği; mezunlar arasındaki iletişim ve dayanışmayı sürdürmek ve geliştirmek, TAC’nin çağdaş çizgisini sürdürebilmesi için eğitim kalitesini devamlı olarak artırmayı hedefleyen ve sadece mezunların desteği ile ayakta duran bir kurumdur. Bağışlarımızı aşağıdaki şekillerde yaparak derneğimize yardımcı olabiliriz. Detaylı bilgi için lütfen projelerin üzerine tıklayınız.

Aidiyet Bağışları

Her TAC mezununun vatandaşlık görevi. 2017 yılı aidatımız 250TL olup ayrıca TAC’de burslu okuyup TAC sonrası yüksek öğrenimlerinde de mali desteğe ihtiyacı olan mezun öğrenci kardeşlerinize destek olabilmek amacıyla;  Aidiyet bağışlarına ilaveten 50.-TL/yıl “Üniversite Bursu”  olarak bir fon oluşturuldu.

Bir Tuğla da Sen Koy!

Akademik olarak başarılı olup ekonomik yönden yetersiz olan çocuklara eğitim şansı yaratmak amacıyla yürütülen, bağışlanan ana kaynağa dokunmadan getirisi burs olarak verilen ve bugüne dek yapılan bağışların benzer bir teknikle ulaşılan en yüksek değer olan bir milyon doları aşan ‘Bir tuğla da sen koy!’ projemize destek olun.

TAC Bonus Card 

Bonus Kartınızla harcayın, siz bonusunuzdan olmadan Garanti TAC’ye bağış yapsın.

Depolarınız Tuğla ile Dolsun

Zaten alacağınız benzini alın, Shell TAC’ye bağış yapsın!

Gift Shop 

Yeni yıl, doğum günü, yıldönümü…TAC’li dostlarınıza hediye düşünmeye son! Hem güzel bir hediye alın, hem gift shop TAC’ye bağış yapsın! 

Direkt Bağış 

(“birden içimden geldi” projesi) 🙂 Neden olmasın bize ulaşın.