DEPOLARIMIZ TUĞLALARLA DOLSUN… TAC’DE BİR ÇOCUK DAHA OKUSUN…


Sevgili mezunlarımız;
Sizlere; birlik, beraberlik ve dayanışmamızın çok güzel bir örneğinden bahsetmek istiyorum.

Hatırlayacağınız gibi bir süre önce Shell ile anlaşarak ”Depolarımız Tuğlalarla dolsun, bir çocuk daha TAC’de okusun” sloganı ile bir çalışma başlatmıştık. Bu proje kapsamında kısa sürede yüzü aşkın ‘TAC dostu’ çok kolay bir prosedürü tamamlayarak ‘Taşıt Tanıma Sistemine’ geçtiler ve aldıkları yakıt için ceplerinden hiçbir ödeme yapmadan, yakıt tutarının bir bölümü kadar bağışı burs fonumuza kazandırdılar. 

Projeye katılmak çok kolay; bir form dolduruyorsunuz, bir iki sayfa fotokopi… o kadar… Bunları faksladıktan birkaç gün sonra, belki de aklınızdan tamamen uzaklaştığı bir anda size bir zarf uzatıyorlar kargodan… İçinden, üzerinde TAC logosu olan bir anahtarlık çıkıyor, Artık tek yapmanız gereken şey yakıtınızı Shell istasyonundan almak üzere anahtarlığı görevliye uzatmak. 

Tuğla sayımız 200’e ulaştı bile. Tuğla Proje sayfamızda kocaman bir yer ayırdık. İşin güzel tarafı; taşıt tanıma ile yakıt almak çok daha kolay ve pratik. Araçtan inmeden, istasyondaki markete uğrayıp kredi kartı çektirme sırası beklemeden doldurup gidiveriyorsunuz. Zaten kolay ve pratik olduğu için de bu çalışmanın çok gelişeceğine, filomuzun ve gücümüzün çok artacağına inanıyoruz.

Hemen sisteme üye olmak için www.senospetrol.com/btsk/ linkini tıklayabilirsiniz. 

Sizden tek istediğimiz şey; ‘ben bu sisteme girmeyi düşünüyorum’ diyerek dernek@tac-alumni.org adresine bir mail yollamanız. lgili dernek çalışanlarımız sizi arayıp detayları anlatıp işlemi takip edecekler.

Projenin gelişmesinde büyük emek veren sevgili TAC ’86 Orhan Kılıççı’ya, Yiğit Everes’e ve aramıza sonradan katılan sevgili Serhan Köse’ye sonsuz teşekkürler.

Mailinizi veya telefonunuzu bekliyoruz; unutmayın, sadece yakıt alarak ve bunun için ekstra hiçbir şey ödemeden yılda 1-2 Tuğla kazandırabilirsiniz.

Unutmayın;

Bir E-mail atacaksınız sadece: dernek@tac-alumni.org

Hedefimiz 1000 araç…

Alem ‘filo’ görsün:)

TAC Mezunlar Derneği