TAC’ 86 Mehmet Tanrıver’den Güzel bir haber
21/01/2015
TAC Mezunlar Dernegi ISTANBUL Subesi GENEL KURUL Daveti – 31 Ocak 2015‏
23/01/2015
Merhabalar;
 
TAC Spor Kulübüne kalıcı gelir kaynağı yaratmak amacıyla başlatmış olduğumuz Groseri Kart projesinde;
Ekim,Kasım ve Aralık aylarını kapsayan dönemde,Groseri Kart'a sahip olan kişi sayısı 797'e ulaşmıştır,
bu son 3 ayda kartı aktif kullanan kişi sayısı 199 olmuştur ve toplam yapılan 91,092 TL'lik alışverişten TAC Spor Kulübüne  3,418 TL gelir elde edilmiştir.
 
TAC Genç ve Yıldız Erkek Basketbol takımlarımızın Mersin'deki maçları devam etmektedir,her iki takımımız da yarı finale kalmıştır,
yarıyıl tatili için verilen aradan sonra takımlarımız Mersin'de şampiyonluk mücadelelerine başlayacaklar.
Biz de bu aradan istifade ederek geçmiş yıllarda değişik defalar yaptığımız gibi Genç ve Yıldız takımlarımızı Ankara'ya götüreceğiz.
Yarın yola çıkacak olan takımlarımız 24-27 Ocak tarihleri arasında Ankara Gölbaşı Patalya Lakeside Resort Otelde konaklayacak olup,
Cumartesi,Pazar,Pazartesi ve Salı günleri sırasıyla;Mülkiye,Türk Telekom,Karşıyaka ve TED Kolejlilerin hem Genç hem de Yıldız takımlarıyla maçlar yapacaklardır.
Maçları seyretmek isteyen Ankara'daki bütün mezunlarımızı maçlara bekliyoruz,maç saatleri ve yerleri konusunda benden 0 533 8169099 no'lu telefonumdan bilgi alabilirsiniz.
Takımlarımızın konaklamaları konusunda maddi olarak destek olan Cihangir Sonat ve Cengiz Atalay abilerimize TAC Spor Kulübü olarak çok teşekkür ediyoruz.
 
Sevgi ve saygılarımla.
 
Ali Çekiç '82