TAC’04 Deniz Keskin’den Güzel Bir haber

Yurt içi Üniversitesi Bilgilendirme Toplantısı
28/07/2023
TALAS & TAC Mezunları Cumhuriyetin 100.yılı etkinlikleri
31/07/2023

2004 mezunumuz Deniz Keskin, Mey Dieago’da Kıdemli Strateji & Transformasyon Müdürü olarak atandı ve bu atama sonrası 1989 mezunumuz Serkan Solmazer ile birlikte Mey Diageo liderlik takımında 2 TAC li mezunumuz oldu. ☺️

Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Deniz Keskin, kariyerine 2008 yılında Unilever’in finans ekibinde başladı ve farklı kategorilerde Finans Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Unilever bünyesinde Kuzey Afrika, Orta Doğu, Türkiye, Ukrayna, Rusya, Belarus’dan Sorumlu Kategori Finans Müdürü olarak çalıştı.

2014 yılında Finans İş Ortağı olarak Glaxosmithkline’a geçerek 1,5 yıl görev yaptı.

2015 yılında Philip Morris International’a transfer oldu ve iş geliştirme, planlama, strateji yönetimi konularında farklı pozisyonlarda görev yaptıktan sonra, son olarak Duty Free İş Planlama Müdürlüğü rolünde uluslararası sorumluluklar alarak Avrupa, Avrasya ve LAC bölgelerinde stratejik finansal kararların alınması ve iş planlaması yapılmasına liderlik etti. 5 Haziran 2023 tarihinden bu yana Mey|Diageo Kıdemli Strateji & Transformasyon Müdürü olarak görev yapan Deniz Keskin, stratejik projelerin hayata geçirilmesinden ve bu projeler kapsamında sistem ve süreçlerin iyileştirilmesinden sorumlu olarak liderlik ekibinde yer alacak.

Tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.