TAC Spor Kulübü Kumbarası

MESİAD’IN EĞİTİM ALANINDAKİ İLK ÖDÜLÜ TARSUS AMERİKAN KOLEJİ’NE VERİLDİ.
24/12/2014
Mersin2014-Aralık Son Cuma‏
26/12/2014
Sevgili Mezunlar;
2015 yılı Tarsus Amerikan Koleji Spor Kulübünün 20.yılı. Kulübümüzü artan bir şekilde faaliyetler ve başarılarla yaşatmaya çalışıyoruz. Bunu gerceklestirebilmek içinde gelir sağlayıcı projeler oluşturuyoruz.
En son başlattigimiz Groseri projesinde de oldukca basarili sonuclar elde etmeye basladik.
3 yillik aradan sonra Okulumuzda Spor Okulunu tekrar başlattik, şuan basketbol erkeklerde 65, voleybol kizlarda 60 cocugumuz spor okuluna geliyorlar, spor okullari dahil takimlarimizda yer alan çocuklarimizla birlikte halen 331 çocugumuza spor yaptiriyoruz. Bunlari gerçekleştirmemizdeki en büyük desteğimizi mezunlarimizdan aldık.
Büyük bir katki vermeden karinca kararinca destek vermek isteyen mezunlarimiz içinde TAC Spor Kulübü kumbarasini başlatiyoruz. Her türlü etkinliğimizde kumbara orda olacak, bunun disindaki zamanlarda TAC kapali spor salonunda veya Gift Shop ta olacak. Başlangicini cuma günü Mersin Tenis kulübü TAC yemeginde baslatacagiz. Kumbarada toplanacak olan bağışlarin % 25 ini de tuğla projesine aktaracagiz. Her zaman vermis oldugunuz destegi bu projemizde de vereceginizi umut ediyoruz.
 
Sevgi ve Saygılarımızla.
 
TAC Spor Kulubü
Ali Çekiç '82